Tournament
Table
Season
Streaks
Over/Under
Head to Head
Fixtures
Results

Ice Hockey

Russia KHL

Round

Round 12
30/12/2019 17:30 CSKA Moscow 4 - 3 Yaroslavl
30/12/2019 17:30 Jokerit 4 - 1 Podolsk
30/12/2019 17:10 Dinamo Minsk 0 - 2 Dinamo Riga
30/12/2019 15:00 Chelyabinsk 1 - 5 Omsk
29/12/2019 15:30 Cherepovets 3 - 2 St. Petersburg
29/12/2019 15:00 Sochi 1 - 0 Spartak Moscow
29/12/2019 13:00 Magnitogorsk 5 - 4 Dynamo Moscow
29/12/2019 08:00 Vladivostok 0 - 2 Khabarovsk
28/12/2019 17:30 Kazan 3 - 0 Yaroslavl
28/12/2019 15:00 Nizhnekamsk 2 - 6 Omsk
28/12/2019 15:00 Sochi 4 - 3 Jokerit
28/12/2019 15:00 Torpedo Novgorod 5 - 2 Dinamo Riga
28/12/2019 15:00 CSKA Moscow 3 - 0 Podolsk
28/12/2019 11:30 Novosibirsk 3 - 2 Kunlun
27/12/2019 15:00 Chelyabinsk 2 - 5 Spartak Moscow
27/12/2019 14:30 Astana 3 - 4 Dynamo Moscow
27/12/2019 13:30 Novosibirsk 0 - 2 St. Petersburg
27/12/2019 10:00 Khabarovsk 4 - 3 Ekaterinburg
26/12/2019 17:00 Yaroslavl 3 - 4 Jokerit
26/12/2019 16:00 Dinamo Riga 0 - 2 Magnitogorsk
25/12/2019 17:30 Omsk 1 - 3 Chelyabinsk
25/12/2019 17:30 CSKA Moscow 0 - 3 Dynamo Moscow
25/12/2019 17:00 Cherepovets 4 - 2 Sochi
25/12/2019 17:00 Nizhnekamsk 2 - 1 Kazan
25/12/2019 14:30 Astana 2 - 6 St. Petersburg
25/12/2019 13:30 Novosibirsk 0 - 5 Spartak Moscow
25/12/2019 12:30 Kunlun 2 - 1 Dinamo Minsk
25/12/2019 10:30 Vladivostok 1 - 2 Ekaterinburg
25/12/2019 10:00 Khabarovsk 2 - 0 Torpedo Novgorod
24/12/2019 17:30 CSKA Moscow 3 - 2 Magnitogorsk
23/12/2019 19:30 Ufa 4 - 3 Kazan
23/12/2019 17:00 Cherepovets 2 - 4 Chelyabinsk
23/12/2019 12:30 Kunlun 1 - 4 Ekaterinburg
23/12/2019 10:00 Khabarovsk 4 - 3 Dinamo Minsk
23/12/2019 10:00 Vladivostok 0 - 5 Torpedo Novgorod
22/12/2019 15:15 Spartak Moscow 3 - 1 Astana
22/12/2019 15:00 Dynamo Moscow 3 - 1 Sochi
22/12/2019 15:00 Podolsk 1 - 6 CSKA Moscow
22/12/2019 15:00 St. Petersburg 2 - 1 Magnitogorsk
21/12/2019 15:30 Omsk 2 - 1 Ufa
21/12/2019 15:30 Kazan 0 - 3 Novosibirsk
21/12/2019 15:00 Yaroslavl 3 - 2 Cherepovets
21/12/2019 15:00 Jokerit 5 - 3 Dinamo Riga
21/12/2019 13:00 Chelyabinsk 2 - 1 Nizhnekamsk
21/12/2019 08:00 Kunlun 2 - 7 Torpedo Novgorod
21/12/2019 08:00 Vladivostok 5 - 1 Dinamo Minsk
20/12/2019 17:30 Podolsk 2 - 5 Astana
20/12/2019 17:30 Spartak Moscow 5 - 4 Sochi
19/12/2019 18:00 St. Petersburg 0 - 1 CSKA Moscow
19/12/2019 17:30 Kazan 2 - 1 Ufa
19/12/2019 17:30 Omsk 3 - 1 Novosibirsk
19/12/2019 17:30 Dynamo Moscow 8 - 1 Cherepovets
19/12/2019 17:30 Jokerit 4 - 5 Yaroslavl
19/12/2019 17:30 Podolsk 1 - 0 Dinamo Riga
19/12/2019 15:00 Ekaterinburg 4 - 3 Nizhnekamsk
19/12/2019 15:00 Chelyabinsk 2 - 3 Khabarovsk
18/12/2019 17:10 Dinamo Minsk 2 - 5 Sochi
18/12/2019 17:00 Torpedo Novgorod 0 - 4 Astana
18/12/2019 12:30 Kunlun 6 - 3 Vladivostok
17/12/2019 18:30 Dinamo Riga 1 - 4 CSKA Moscow
17/12/2019 17:30 St. Petersburg 4 - 3 Cherepovets
17/12/2019 17:30 Dynamo Moscow 1 - 2 Jokerit
17/12/2019 17:30 Spartak Moscow 6 - 0 Podolsk
17/12/2019 17:10 Dinamo Minsk 2 - 3 Yaroslavl
17/12/2019 15:00 Ekaterinburg 3 - 0 Khabarovsk
17/12/2019 15:00 Magnitogorsk 4 - 3 Nizhnekamsk
17/12/2019 15:00 Ufa 2 - 3 Novosibirsk
17/12/2019 12:30 Kunlun 4 - 0 Vladivostok
09/12/2019 17:30 Omsk 2 - 3 Astana
09/12/2019 17:30 Dynamo Moscow 2 - 3 St. Petersburg
09/12/2019 17:30 Podolsk 3 - 2 Torpedo Novgorod
09/12/2019 17:30 Jokerit 3 - 2 Spartak Moscow
09/12/2019 15:00 Magnitogorsk 5 - 1 Dinamo Riga
09/12/2019 15:00 Chelyabinsk 1 - 2 Novosibirsk
09/12/2019 10:00 Khabarovsk 2 - 3 Kunlun
08/12/2019 15:10 Dinamo Minsk 2 - 5 CSKA Moscow
08/12/2019 15:00 Nizhnekamsk 1 - 2 Ufa
08/12/2019 15:00 Cherepovets 2 - 3 Yaroslavl
08/12/2019 15:00 Omsk 3 - 0 Kazan
07/12/2019 15:30 Sochi 1 - 4 Astana
07/12/2019 13:00 Ekaterinburg 5 - 4 Dinamo Riga
07/12/2019 13:00 Magnitogorsk 0 - 1 Chelyabinsk
07/12/2019 08:00 Vladivostok 5 - 4 Kunlun
06/12/2019 17:10 Dinamo Minsk 3 - 4 Cherepovets
06/12/2019 17:00 Yaroslavl 0 - 4 Dynamo Moscow
06/12/2019 17:00 Torpedo Novgorod 3 - 4 Kazan
06/12/2019 13:30 Novosibirsk 3 - 4 Jokerit
06/12/2019 10:30 Vladivostok 3 - 1 Podolsk
05/12/2019 17:30 Nizhnekamsk 6 - 4 Chelyabinsk
05/12/2019 17:30 Sochi 2 - 1 Ekaterinburg
05/12/2019 15:00 Ufa 1 - 2 Magnitogorsk
04/12/2019 17:30 St. Petersburg 2 - 1 Kazan
04/12/2019 17:30 CSKA Moscow 2 - 1 Dynamo Moscow
04/12/2019 14:30 Astana 2 - 4 Jokerit
04/12/2019 13:30 Novosibirsk 5 - 2 Omsk
04/12/2019 12:30 Kunlun 4 - 3 Spartak Moscow
04/12/2019 10:00 Khabarovsk 2 - 3 Podolsk
03/12/2019 17:30 Torpedo Novgorod 2 - 3 Ekaterinburg
03/12/2019 17:30 Sochi 4 - 1 Dinamo Minsk
03/12/2019 17:00 Yaroslavl 3 - 2 Magnitogorsk
03/12/2019 15:00 Ufa 5 - 2 Chelyabinsk
02/12/2019 17:30 CSKA Moscow 2 - 4 St. Petersburg
02/12/2019 15:00 Ufa 2 - 3 Jokerit
02/12/2019 12:30 Kunlun 2 - 1 Podolsk
02/12/2019 10:00 Khabarovsk 1 - 2 Omsk
02/12/2019 10:00 Vladivostok 0 - 2 Spartak Moscow
01/12/2019 15:00 Nizhnekamsk 4 - 1 Sochi
01/12/2019 15:00 Cherepovets 4 - 6 Novosibirsk
01/12/2019 15:00 Yaroslavl 0 - 1 Ekaterinburg
01/12/2019 15:00 Kazan 5 - 2 Dynamo Moscow
01/12/2019 12:00 Astana 5 - 1 Dinamo Minsk

Round 11
30/11/2019 15:30 Dinamo Riga 3 - 5 St. Petersburg
30/11/2019 13:00 Magnitogorsk 1 - 0 Ufa
30/11/2019 08:00 Khabarovsk 5 - 0 Spartak Moscow
30/11/2019 08:00 Kunlun 3 - 2 Omsk
29/11/2019 17:30 Jokerit 1 - 4 Novosibirsk
29/11/2019 17:00 Torpedo Novgorod 1 - 2 Dynamo Moscow
29/11/2019 17:00 Yaroslavl 6 - 3 Dinamo Minsk
29/11/2019 17:00 Kazan 0 - 1 Sochi
28/11/2019 17:30 Cherepovets 1 - 0 Vladivostok
28/11/2019 15:00 Magnitogorsk 1 - 3 CSKA Moscow
28/11/2019 15:00 Ekaterinburg 1 - 2 Astana
28/11/2019 15:00 Chelyabinsk 4 - 2 Ufa
28/11/2019 12:30 Kunlun 2 - 3 Omsk
27/11/2019 17:30 St. Petersburg 4 - 2 Sochi
27/11/2019 17:30 Podolsk 2 - 1 Nizhnekamsk
27/11/2019 17:00 Kazan 2 - 1 Novosibirsk
26/11/2019 17:30 Jokerit 4 - 1 Khabarovsk
26/11/2019 17:30 Dynamo Moscow 4 - 1 Yaroslavl
26/11/2019 17:10 Dinamo Minsk 2 - 3 Vladivostok
26/11/2019 17:00 Cherepovets 1 - 2 Dinamo Riga
26/11/2019 15:00 Magnitogorsk 1 - 2 Astana
26/11/2019 15:00 Ekaterinburg 3 - 4 Torpedo Novgorod
26/11/2019 15:00 Chelyabinsk 2 - 3 CSKA Moscow
25/11/2019 17:30 St. Petersburg 4 - 1 Kunlun
25/11/2019 17:30 Omsk 3 - 0 Podolsk
25/11/2019 17:30 Spartak Moscow 1 - 0 Nizhnekamsk
24/11/2019 15:30 Jokerit 2 - 3 Yaroslavl
24/11/2019 15:00 Sochi 2 - 3 Dinamo Riga
24/11/2019 13:00 Ekaterinburg 2 - 1 CSKA Moscow
24/11/2019 13:00 Chelyabinsk 4 - 0 Torpedo Novgorod
24/11/2019 12:30 Ufa 3 - 4 Kazan
24/11/2019 12:00 Astana 2 - 3 Khabarovsk
24/11/2019 11:30 Novosibirsk 1 - 2 Vladivostok
23/11/2019 15:00 Omsk 1 - 2 Dinamo Minsk
22/11/2019 17:30 St. Petersburg 5 - 2 Cherepovets
22/11/2019 17:30 Jokerit 3 - 1 Dynamo Moscow
22/11/2019 17:30 Podolsk 4 - 1 Dinamo Riga
22/11/2019 17:30 Sochi 2 - 5 Yaroslavl
22/11/2019 17:00 Nizhnekamsk 0 - 2 Kunlun
22/11/2019 15:00 Ufa 5 - 3 Khabarovsk
22/11/2019 14:30 Astana 1 - 5 Kazan
22/11/2019 13:30 Novosibirsk 1 - 4 Torpedo Novgorod
21/11/2019 17:30 Spartak Moscow 7 - 2 Dinamo Minsk
21/11/2019 17:30 Omsk 1 - 2 Ekaterinburg
21/11/2019 10:30 Vladivostok 5 - 4 Magnitogorsk
20/11/2019 18:30 Dinamo Riga 3 - 4 Dynamo Moscow
20/11/2019 17:30 Sochi 4 - 2 Cherepovets
20/11/2019 17:30 Podolsk 2 - 3 CSKA Moscow
20/11/2019 17:30 Spartak Moscow 4 - 3 Yaroslavl
20/11/2019 15:00 Ufa 1 - 0 Kunlun
20/11/2019 13:30 Novosibirsk 1 - 4 Kazan
19/11/2019 17:30 Torpedo Novgorod 3 - 2 Dinamo Minsk
19/11/2019 15:00 Chelyabinsk 2 - 5 Jokerit
19/11/2019 14:30 Astana 3 - 2 Ekaterinburg
19/11/2019 10:00 Khabarovsk 3 - 2 Magnitogorsk
18/11/2019 17:30 Omsk 4 - 1 Ufa
18/11/2019 17:30 CSKA Moscow 1 - 2 Cherepovets
18/11/2019 17:00 Nizhnekamsk 4 - 6 Dynamo Moscow
17/11/2019 16:00 Dinamo Riga 1 - 2 Sochi
17/11/2019 15:30 Torpedo Novgorod 6 - 2 Podolsk
17/11/2019 13:00 Chelyabinsk 2 - 4 Ekaterinburg
17/11/2019 10:30 Kunlun 3 - 1 Magnitogorsk
17/11/2019 08:00 Khabarovsk 4 - 1 Jokerit
17/11/2019 08:00 Vladivostok 1 - 2 St. Petersburg
16/11/2019 17:10 Dinamo Minsk 1 - 2 Omsk
16/11/2019 15:00 Nizhnekamsk 1 - 4 Spartak Moscow
16/11/2019 15:00 Yaroslavl 5 - 1 Ufa
16/11/2019 15:00 Dynamo Moscow 4 - 2 Novosibirsk
15/11/2019 18:30 Dinamo Riga 4 - 0 Podolsk
15/11/2019 15:00 Magnitogorsk 1 - 0 Sochi
15/11/2019 12:30 Kunlun 2 - 3 St. Petersburg
15/11/2019 10:00 Vladivostok 3 - 2 Jokerit
14/11/2019 18:30 Dinamo Riga 3 - 1 Spartak Moscow
14/11/2019 17:30 Dynamo Moscow 3 - 2 Astana
14/11/2019 17:30 CSKA Moscow 2 - 5 Ufa
14/11/2019 17:00 Cherepovets 1 - 5 Omsk
14/11/2019 17:00 Yaroslavl 6 - 3 Nizhnekamsk
14/11/2019 17:00 Torpedo Novgorod 6 - 2 Novosibirsk
14/11/2019 17:00 Kazan 4 - 1 Chelyabinsk
13/11/2019 17:30 Dinamo Minsk 4 - 3 Podolsk
13/11/2019 15:00 Ekaterinburg 5 - 1 Sochi
13/11/2019 12:30 Kunlun 2 - 3 Jokerit
13/11/2019 10:00 Khabarovsk 1 - 3 St. Petersburg
12/11/2019 18:30 Dinamo Riga 1 - 2 Ufa
12/11/2019 17:30 Kazan 3 - 0 Omsk
12/11/2019 17:30 Dynamo Moscow 3 - 6 Nizhnekamsk
12/11/2019 17:30 CSKA Moscow 2 - 3 Spartak Moscow
12/11/2019 17:10 Dinamo Minsk 6 - 5 Torpedo Novgorod
12/11/2019 17:00 Yaroslavl 2 - 0 Novosibirsk
12/11/2019 17:00 Cherepovets 1 - 2 Astana
12/11/2019 15:00 Magnitogorsk 5 - 2 Chelyabinsk
04/11/2019 15:00 Cherepovets 0 - 2 Kazan
04/11/2019 15:00 Yaroslavl 2 - 5 Vladivostok
04/11/2019 15:00 Podolsk 3 - 4 Torpedo Novgorod
04/11/2019 15:00 Nizhnekamsk 4 - 1 CSKA Moscow
03/11/2019 15:30 Omsk 4 - 3 Dynamo Moscow
03/11/2019 15:00 St. Petersburg 4 - 3 Dinamo Riga
03/11/2019 15:00 Sochi 2 - 0 Kunlun
03/11/2019 13:00 Magnitogorsk 4 - 1 Novosibirsk
03/11/2019 12:30 Ufa 9 - 1 Dinamo Minsk
02/11/2019 15:30 Nizhnekamsk 4 - 2 Kazan
02/11/2019 15:00 Podolsk 2 - 1 Cherepovets
02/11/2019 15:00 Jokerit 3 - 1 Torpedo Novgorod
02/11/2019 15:00 Spartak Moscow 3 - 4 Vladivostok
02/11/2019 15:00 St. Petersburg 1 - 2 Yaroslavl
02/11/2019 13:00 Chelyabinsk 3 - 5 Ekaterinburg
02/11/2019 12:00 Astana 0 - 3 CSKA Moscow
01/11/2019 17:30 Sochi 3 - 2 Dinamo Riga
01/11/2019 17:30 Omsk 3 - 2 Khabarovsk
01/11/2019 15:00 Magnitogorsk 3 - 2 Dinamo Minsk

Round 10
31/10/2019 17:30 Spartak Moscow 3 - 2 Cherepovets
31/10/2019 17:30 Dynamo Moscow 4 - 1 Ufa
31/10/2019 17:30 Jokerit 1 - 4 Yaroslavl
31/10/2019 17:00 Torpedo Novgorod 1 - 2 Kunlun
31/10/2019 14:30 Astana 3 - 4 Ekaterinburg
31/10/2019 13:30 Novosibirsk 2 - 1 CSKA Moscow
30/10/2019 17:30 Podolsk 2 - 3 St. Petersburg
30/10/2019 17:30 Kazan 2 - 0 Vladivostok
30/10/2019 17:00 Nizhnekamsk 4 - 3 Khabarovsk
30/10/2019 15:00 Chelyabinsk 4 - 1 Dinamo Minsk
29/10/2019 18:30 Dinamo Riga 1 - 3 Kunlun
29/10/2019 17:30 Sochi 3 - 1 Ufa
29/10/2019 17:30 Dynamo Moscow 1 - 0 Omsk
29/10/2019 17:30 Spartak Moscow 4 - 2 Jokerit
29/10/2019 17:00 Torpedo Novgorod 2 - 1 Yaroslavl
29/10/2019 14:30 Astana 1 - 2 Magnitogorsk
29/10/2019 13:30 Novosibirsk 3 - 0 Ekaterinburg
28/10/2019 17:00 Nizhnekamsk 4 - 3 Vladivostok
28/10/2019 17:00 Cherepovets 1 - 2 St. Petersburg
28/10/2019 17:00 Kazan 3 - 1 Khabarovsk
27/10/2019 15:10 Dinamo Minsk 2 - 3 Ufa
27/10/2019 15:00 Spartak Moscow 3 - 2 Dinamo Riga
27/10/2019 15:00 Podolsk 2 - 4 Kunlun
27/10/2019 15:00 Omsk 1 - 2 CSKA Moscow
27/10/2019 11:30 Novosibirsk 3 - 2 Magnitogorsk
26/10/2019 16:30 Kazan 3 - 2 Astana
26/10/2019 16:30 Yaroslavl 4 - 3 St. Petersburg
26/10/2019 16:00 Cherepovets 1 - 2 Jokerit
26/10/2019 14:00 Chelyabinsk 1 - 2 Khabarovsk
25/10/2019 18:30 Omsk 0 - 3 Kunlun
25/10/2019 18:30 Dinamo Minsk 1 - 2 Dinamo Riga
25/10/2019 16:00 Ekaterinburg 0 - 3 Magnitogorsk
25/10/2019 11:30 Vladivostok 1 - 3 Sochi
24/10/2019 18:30 CSKA Moscow 0 - 3 Jokerit
24/10/2019 18:30 Yaroslavl 3 - 2 Astana
24/10/2019 18:00 Torpedo Novgorod 1 - 3 Spartak Moscow
24/10/2019 18:00 Cherepovets 1 - 2 Nizhnekamsk
24/10/2019 16:00 Ufa 2 - 1 Podolsk
23/10/2019 18:30 Dinamo Riga 2 - 0 Chelyabinsk
23/10/2019 16:00 Magnitogorsk 1 - 0 Kazan
23/10/2019 11:30 Vladivostok 1 - 4 Dynamo Moscow
23/10/2019 11:00 Khabarovsk 2 - 1 Sochi
22/10/2019 18:30 St. Petersburg 2 - 3 Nizhnekamsk
22/10/2019 18:10 Dinamo Minsk 1 - 2 Astana
22/10/2019 17:30 Jokerit 2 - 3 Spartak Moscow
22/10/2019 16:00 Ufa 1 - 2 Omsk
22/10/2019 14:30 Novosibirsk 4 - 1 Podolsk
21/10/2019 18:30 CSKA Moscow 5 - 2 Torpedo Novgorod
21/10/2019 18:30 Yaroslavl 1 - 2 Chelyabinsk
21/10/2019 16:00 Ekaterinburg 1 - 6 Kazan
21/10/2019 13:30 Kunlun 3 - 2 Sochi
21/10/2019 11:00 Khabarovsk 1 - 5 Dynamo Moscow
20/10/2019 16:30 Dinamo Riga 1 - 2 Nizhnekamsk
20/10/2019 16:00 St. Petersburg 2 - 3 Spartak Moscow
20/10/2019 14:00 Magnitogorsk 3 - 0 Omsk
20/10/2019 13:00 Astana 3 - 2 Podolsk
19/10/2019 16:00 CSKA Moscow 3 - 0 Chelyabinsk
19/10/2019 16:00 Jokerit 3 - 4 Torpedo Novgorod
19/10/2019 13:30 Ufa 3 - 1 Kazan
19/10/2019 09:00 Kunlun 1 - 2 Dynamo Moscow
19/10/2019 09:00 Vladivostok 5 - 3 Cherepovets
18/10/2019 18:30 Sochi 1 - 4 Novosibirsk
18/10/2019 16:00 Ekaterinburg 1 - 3 Omsk
17/10/2019 18:30 Podolsk 3 - 1 Chelyabinsk
17/10/2019 18:10 Dinamo Minsk 0 - 6 Torpedo Novgorod
17/10/2019 18:00 Nizhnekamsk 2 - 1 St. Petersburg
17/10/2019 18:00 Kazan 4 - 3 Jokerit
17/10/2019 11:30 Vladivostok 3 - 4 Yaroslavl
17/10/2019 11:00 Khabarovsk 1 - 0 Cherepovets
16/10/2019 18:30 Sochi 3 - 4 Magnitogorsk
16/10/2019 18:30 Dynamo Moscow 1 - 2 CSKA Moscow
16/10/2019 18:30 Spartak Moscow 1 - 2 Novosibirsk
16/10/2019 15:30 Astana 3 - 4 Dinamo Riga
15/10/2019 18:30 Podolsk 1 - 2 Ufa
15/10/2019 18:00 Omsk 3 - 2 St. Petersburg
15/10/2019 13:30 Kunlun 1 - 2 Cherepovets
15/10/2019 11:00 Khabarovsk 2 - 1 Yaroslavl
14/10/2019 18:30 Dynamo Moscow 6 - 3 Magnitogorsk
14/10/2019 18:00 Nizhnekamsk 2 - 1 Novosibirsk
14/10/2019 18:00 Kazan 3 - 1 Ekaterinburg
14/10/2019 16:00 Chelyabinsk 3 - 4 Dinamo Riga
14/10/2019 15:30 Astana 0 - 1 Vladivostok
13/10/2019 16:00 Sochi 0 - 2 CSKA Moscow
13/10/2019 16:00 Podolsk 3 - 0 Dinamo Minsk
13/10/2019 16:00 Torpedo Novgorod 1 - 4 St. Petersburg
13/10/2019 15:00 Jokerit 3 - 2 Ufa
13/10/2019 09:00 Kunlun 3 - 6 Yaroslavl
12/10/2019 16:30 Cherepovets 1 - 2 Magnitogorsk
12/10/2019 16:30 Dynamo Moscow 6 - 3 Ekaterinburg
12/10/2019 16:00 Spartak Moscow 1 - 2 Khabarovsk
12/10/2019 16:00 Omsk 4 - 1 Dinamo Riga
12/10/2019 14:00 Chelyabinsk 2 - 3 Vladivostok
11/10/2019 18:00 Torpedo Novgorod 1 - 2 Ufa
11/10/2019 18:00 Kazan 2 - 5 CSKA Moscow
11/10/2019 17:30 Jokerit 3 - 2 Dinamo Minsk
11/10/2019 14:30 Novosibirsk 0 - 2 Astana
10/10/2019 18:30 St. Petersburg 2 - 1 Ekaterinburg
10/10/2019 18:30 Omsk 1 - 0 Khabarovsk
10/10/2019 18:00 Yaroslavl 1 - 0 Sochi
10/10/2019 16:00 Magnitogorsk 3 - 4 Vladivostok
10/10/2019 13:30 Kunlun 2 - 1 Nizhnekamsk
09/10/2019 18:30 Dinamo Riga 3 - 2 Dinamo Minsk
09/10/2019 18:30 Cherepovets 3 - 2 Spartak Moscow
09/10/2019 18:00 Torpedo Novgorod 4 - 2 Podolsk
09/10/2019 16:00 Chelyabinsk 3 - 2 Dynamo Moscow
09/10/2019 16:00 Ufa 1 - 2 Astana
09/10/2019 13:30 Kunlun 2 - 1 Nizhnekamsk
08/10/2019 18:30 CSKA Moscow 4 - 1 Khabarovsk
08/10/2019 18:00 Yaroslavl 0 - 4 Kazan
08/10/2019 17:30 Jokerit 3 - 2 Sochi
07/10/2019 18:30 St. Petersburg 2 - 3 Spartak Moscow
07/10/2019 18:30 Dinamo Riga 1 - 2 Podolsk
07/10/2019 16:00 Ufa 0 - 3 Magnitogorsk
07/10/2019 16:00 Ekaterinburg 3 - 0 Chelyabinsk
07/10/2019 14:30 Novosibirsk 1 - 0 Dynamo Moscow
07/10/2019 11:30 Vladivostok 2 - 0 Nizhnekamsk
06/10/2019 16:10 Dinamo Minsk 2 - 4 Kazan
06/10/2019 16:00 Sochi 1 - 2 Khabarovsk
06/10/2019 16:00 Yaroslavl 2 - 1 Omsk
06/10/2019 13:00 Astana 5 - 1 Cherepovets
05/10/2019 16:30 St. Petersburg 1 - 2 Chelyabinsk
05/10/2019 16:30 Podolsk 1 - 2 Spartak Moscow
05/10/2019 16:00 CSKA Moscow 6 - 1 Dinamo Riga
05/10/2019 14:00 Magnitogorsk 2 - 3 Torpedo Novgorod
05/10/2019 14:00 Ekaterinburg 1 - 4 Dynamo Moscow
05/10/2019 12:30 Novosibirsk 4 - 2 Nizhnekamsk
05/10/2019 09:00 Vladivostok 2 - 1 Kunlun
04/10/2019 18:30 Sochi 4 - 3 Omsk
04/10/2019 16:00 Ufa 3 - 1 Cherepovets
03/10/2019 18:30 CSKA Moscow 1 - 2 Podolsk
03/10/2019 18:10 Dinamo Minsk 5 - 3 Chelyabinsk
03/10/2019 16:00 Magnitogorsk 5 - 3 Yaroslavl
03/10/2019 15:30 Astana 2 - 1 Torpedo Novgorod
03/10/2019 11:00 Khabarovsk 3 - 2 Kunlun
02/10/2019 18:30 Dinamo Riga 0 - 7 Omsk
02/10/2019 18:30 Dynamo Moscow 1 - 2 Cherepovets
02/10/2019 18:00 Nizhnekamsk 1 - 2 Jokerit
02/10/2019 18:00 Kazan 2 - 1 St. Petersburg
02/10/2019 11:30 Vladivostok 1 - 2 Novosibirsk
01/10/2019 18:30 Dinamo Minsk 2 - 1 Sochi
01/10/2019 18:30 Spartak Moscow 3 - 9 CSKA Moscow
01/10/2019 16:00 Ekaterinburg 4 - 1 Yaroslavl
01/10/2019 16:00 Ufa 5 - 1 Torpedo Novgorod