TableSeasonStreaksOver/UnderHead to HeadFixturesResults

Ice Hockey

Europe Champions Hockey League

Round

Round 12
10/12/2019 20:00 Munich - Djurgarden
10/12/2019 19:45 Zug - Mountfield
10/12/2019 19:45 Biel - Frolunda
10/12/2019 18:00 Lulea - Lausanne
03/12/2019 20:15 Lausanne 1 - 2 Lulea
03/12/2019 18:00 Mountfield 1 - 1 Zug
03/12/2019 18:00 Frolunda 2 - 3 Biel
03/12/2019 18:00 Djurgarden 5 - 1 Munich

Round 11
20/11/2019 20:00 Munich 6 - 0 Yunost Minsk
19/11/2019 20:00 Djurgarden 4 - 1 Skelleftea
19/11/2019 19:45 Biel 2 - 1 Augsburg
19/11/2019 19:45 Zug 3 - 1 Tappara
19/11/2019 19:45 Lausanne 4 - 4 Plzen
19/11/2019 19:00 Mannheim 1 - 1 Mountfield
19/11/2019 18:00 Lulea 4 - 2 Bern
19/11/2019 18:00 Frolunda 8 - 2 Farjestad
13/11/2019 18:00 Mountfield 1 - 0 Mannheim
12/11/2019 19:45 Bern 0 - 3 Lulea
12/11/2019 19:30 Augsburg 2 - 2 Biel
12/11/2019 18:00 Tappara 3 - 3 Zug
12/11/2019 18:00 Plzen 1 - 2 Lausanne
12/11/2019 18:00 Skelleftea 3 - 3 Djurgarden
12/11/2019 18:00 Farjestad 6 - 3 Frolunda
12/11/2019 17:00 Yunost Minsk 2 - 3 Munich

Round 10
16/10/2019 19:45 Ambri 4 - 3 Banska Bystrica
16/10/2019 19:30 Liberec 2 - 3 Augsburg
16/10/2019 18:00 Tappara 7 - 3 Frisk Asker
16/10/2019 17:00 Mountfield 7 - 1 Graz
15/10/2019 20:30 Cardiff 2 - 9 Frolunda
15/10/2019 19:45 Biel 4 - 2 Klagenfurt
15/10/2019 19:45 Lausanne 5 - 3 Trinec
15/10/2019 19:30 Grenoble 1 - 3 Bern
15/10/2019 19:30 Rungsted 3 - 1 Hameenlinna
15/10/2019 19:30 Mannheim 2 - 1 Djurgarden
15/10/2019 19:30 Vienna 5 - 2 Tychy
15/10/2019 18:00 Yunost Minsk 2 - 3 Lahti
15/10/2019 18:00 Karpat 5 - 4 Skelleftea
15/10/2019 18:00 Farjestad 3 - 1 Munich
15/10/2019 18:00 Lulea 4 - 0 Belfast
15/10/2019 17:00 Plzen 2 - 1 Zug
09/10/2019 19:45 Zug 5 - 2 Plzen
09/10/2019 19:30 Klagenfurt 3 - 6 Biel
09/10/2019 18:00 Lahti 2 - 4 Yunost Minsk
09/10/2019 17:00 Trinec 2 - 1 Lausanne
08/10/2019 20:30 Belfast 3 - 6 Lulea
08/10/2019 19:45 Banska Bystrica 0 - 4 Ambri
08/10/2019 19:45 Bern 4 - 1 Grenoble
08/10/2019 19:30 Augsburg 2 - 3 Liberec
08/10/2019 19:30 Graz 1 - 2 Mountfield
08/10/2019 19:30 Munich 2 - 1 Farjestad
08/10/2019 18:30 Frisk Asker 1 - 3 Tappara
08/10/2019 18:00 Hameenlinna 2 - 0 Rungsted
08/10/2019 18:00 Djurgarden 6 - 3 Mannheim
08/10/2019 18:00 Skelleftea 2 - 0 Karpat
08/10/2019 18:00 Tychy 4 - 2 Vienna
08/10/2019 18:00 Frolunda 9 - 2 Cardiff