21/04/2024 18:00 | Intercity | 0 - 2 | Cordoba | 0-1 (27) Albarran Carlos, 0-2 (80) Zalazar Kuki |
21/04/2024 18:00 | Arenteiro | 0 - 0 | Ponferradina | |
21/04/2024 18:00 | Linares | 0 - 1 | Castellon | 1-0 (75) Molina Antonio Marin |
21/04/2024 18:00 | Real Union | 3 - 1 | Salamanca | 1-0 (57) Escobar Anton, 2-0 (79) Solis Alberto, 2-1 (94) Slavy, 3-1 (96) Benito Asier |
21/04/2024 18:00 | Logrones | 1 - 1 | Osasuna B | 0-1 (53) Svensson Max, 1-1 (71) Escobar Jordi |
21/04/2024 16:00 | Barcelona B | 1 - 0 | Lugo | 0-1 (73) Castrin Andres (own) |
21/04/2024 12:00 | Granada B | 5 - 0 | San Fernando | 1-0 (5) Martinez Julito, 2-0 (19) Saenz Pablo, 3-0 (48) Gonzalez Mario, 4-0 (61) Gonzalez Mario, 5-0 (78) Cantal Paco |
21/04/2024 12:00 | Malaga | 0 - 0 | Murcia | |
21/04/2024 12:00 | Ibiza | 0 - 1 | Atletico Madrid B | 0-1 (49) Dione Assane |
21/04/2024 12:00 | Ceuta | 2 - 1 | Atletico Baleares | 1-0 (69) Teguia Cedric, 1-1 (79) Rochina Ruben, 2-1 (92) Gonzalez Lolo |
21/04/2024 12:00 | Nastic Tarragona | 1 - 0 | Celta Vigo B | 1-0 (54) Fernandez Pablo |
21/04/2024 12:00 | Melilla | 2 - 0 | Merida | 1-0 (21) Kavtaradze Beka, 2-0 (95) Morillo Victor |
20/04/2024 20:00 | Real Madrid B | 3 - 1 | Alcoyano | 1-0 (14) Aguado Lorenzo, 2-0 (59) Paz Nicolas, 2-1 (72) Selma Daniel, 3-1 (92) Aparicio Esteban |
20/04/2024 20:00 | Majadahonda | 0 - 0 | Tarazona | |
20/04/2024 20:00 | Atletico Sanluqueno | 1 - 0 | Recreativo Huelva | 1-0 (14) Joaquin |
20/04/2024 19:00 | Deportivo Coruna | 2 - 0 | Cultural Leonesa | 1-0 (21) Perez Lucas, 2-0 (86) Alvarez David |
20/04/2024 18:00 | Teruel | 1 - 0 | Sestao | 1-0 (32) Sanchis Victor |
20/04/2024 18:00 | Algeciras | 2 - 3 | Antequera | 0-1 (18) Garcia Ale, 0-2 (35) Ilahude Destiny, 0-3 (47) Gutierrez Luismi, 1-3 (52) Diaz Ezequiel, 2-3 (72) Lopez Javi |
20/04/2024 17:00 | Sabadell | 2 - 1 | Cornella | 0-1 (16) Arranz Toni, 1-1 (39) Domenech Marc, 2-1 (91) |
20/04/2024 16:00 | Real Sociedad B | 2 - 0 | Fuenlabrada | 1-0 (21) Azkune Ekain, 2-0 (63) Azkune Ekain |
14/04/2024 20:00 | Castellon | 3 - 0 | Granada B |
14/04/2024 20:00 | Antequera | 2 - 1 | Atletico Sanluqueno |
14/04/2024 19:00 | Celta Vigo B | 4 - 1 | Lugo |
14/04/2024 19:00 | Salamanca | 4 - 1 | Barcelona B |
14/04/2024 18:00 | Atletico Madrid B | 0 - 1 | Malaga |
14/04/2024 18:00 | Recreativo Huelva | 1 - 0 | Real Madrid B |
14/04/2024 16:00 | Ponferradina | 3 - 0 | Logrones |
14/04/2024 16:00 | Tarazona | 1 - 0 | Nastic Tarragona |
14/04/2024 12:00 | Atletico Baleares | 0 - 1 | Ibiza |
14/04/2024 12:00 | Osasuna B | 2 - 0 | Sabadell |
14/04/2024 12:00 | Ceuta | 4 - 0 | Linares |
14/04/2024 12:00 | Murcia | 2 - 0 | Melilla |
13/04/2024 20:00 | Teruel | 1 - 3 | Deportivo Coruna |
13/04/2024 20:00 | Sestao | 3 - 1 | Real Union |
13/04/2024 18:00 | Fuenlabrada | 0 - 1 | Majadahonda |
13/04/2024 18:00 | Cultural Leonesa | 3 - 1 | Real Sociedad B |
13/04/2024 16:00 | San Fernando | 1 - 1 | Intercity |
13/04/2024 16:00 | Merida | 3 - 1 | Algeciras |
13/04/2024 16:00 | Cordoba | 0 - 1 | Alcoyano |
13/04/2024 16:00 | Cornella | 1 - 2 | Arenteiro |
07/04/2024 20:00 | Atletico Sanluqueno | 0 - 3 | Atletico Madrid B |
07/04/2024 20:00 | Algeciras | 0 - 1 | Murcia |
07/04/2024 19:00 | Barcelona B | 1 - 1 | Arenteiro |
07/04/2024 18:00 | Logrones | 0 - 0 | Cultural Leonesa |
07/04/2024 17:00 | Deportivo Coruna | 1 - 0 | Salamanca |
07/04/2024 16:00 | Nastic Tarragona | 1 - 0 | Fuenlabrada |
07/04/2024 16:00 | Lugo | 0 - 1 | Tarazona |
07/04/2024 16:00 | Real Madrid B | 0 - 2 | Cordoba |
07/04/2024 12:00 | Malaga | 1 - 1 | Ceuta |
07/04/2024 12:00 | Granada B | 0 - 2 | Merida |
07/04/2024 12:00 | Recreativo Huelva | 0 - 0 | Atletico Baleares |
07/04/2024 12:00 | Ibiza | 4 - 3 | Melilla |
07/04/2024 12:00 | Linares | 0 - 1 | Antequera |
06/04/2024 20:00 | Real Union | 1 - 0 | Cornella |
06/04/2024 20:00 | Alcoyano | 1 - 1 | San Fernando |
06/04/2024 20:00 | Intercity | 1 - 2 | Castellon |
06/04/2024 18:00 | Celta Vigo B | 4 - 1 | Osasuna B |
06/04/2024 16:00 | Majadahonda | 0 - 1 | Ponferradina |
06/04/2024 16:00 | Sabadell | 1 - 1 | Teruel |
06/04/2024 15:00 | Real Sociedad B | 2 - 3 | Sestao |
05/04/2024 18:00 | Celta Vigo B | 4 - 1 | Osasuna B |
05/04/2024 16:00 | Majadahonda | 0 - 1 | Ponferradina |
05/04/2024 16:00 | Sabadell | 1 - 1 | Teruel |
05/04/2024 15:00 | Real Sociedad B | 2 - 3 | Sestao |